1935, Kardinaal Peter Pazmany 1570-1637, Aartsbisschop van Esztergom, stichtte de eerste Hongaarse Universiteit in 1635, AE 79mm., bijna prachtig, bijgevoegd 1897-Caro; I van Roemeniƫ, AE 65mm., bijna zeer fraai(totaal 2ex.)