Penningen - Wereld, Universiteiten/Medici enz. in doosjes
1834, A.Liber 1760-1836, Oostenrijker en lijfarts van Keizer Franz I, AE 52 mm., zeer fraai, bijgevoegd 1889- C.A.Th. Billroth 1829-1894, Duits oostenrijks chirurg(specialist in buikoperaties), AE 62.5mm.; periode 1891-1905, Oostenrijkse artsen, AE, bijna prachtig(totaal 9ex.)