Ontwerp voor Statenmunten en florijnen, Driegulden 1680, geslagen volgens het besluit van 1679 met stempels gesneden door Drappentier, Vz: Klimmende leeuw MONETA ORDINVM HOLLANDIÆ. jaartal Kz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden VIGILATE DEO CONFIDENTES, Delm.1129, CNM.2.28.89, zeer fraai/bijna prachtig