1883, Amsterdam 2e Eeuwfeest Diakonessenhuis oude vrouwen en mannen, de Nederlandse Hervormde Gemeente, bladeren gebonden door slang, 8-regelige tekst, kz. jubileumdata, Zwiers 582, prachtig