1685-1885, Het edict van Nantes en toelating uitgeweken Fransen na 200 Jaar herdacht, Nederlandse Leeuw met pijlenbundel en vrijheidshoed, kz. data in krans van dorens en lelies, Zw.663, J.Elion, brons 55mm., prachtig