1886, Ter Herinnering aan Graaf Jan van Nassau, maskerade der Utrechtse Hogeschool Nederlandsche Leeuw met speer en vrijheidshoed in tuin, wapen van graaf van Nassau, kz. tekst, Begeer, Zw.685, brons 43mm., prachtig