NEDERLAND SETS, ½ Gulden Koninkrijk met o.a. 1830B met jaartal wijziging, set 1 Gulden Koninkrijk met o.a. 1840, Willem II en 1845 en 2½ Gulden 1898, alles ca. zeer fraai, in 3 cassettes, in doosje