1737, Inhuldiging van de Prins van Oranje tot Heer en Vrouwe van Breda, med. N.van Swinderen, A.27.5mm, bijna prachtig; 1697-Vrede van Rijswijk, loterijpenning van Muiden, AR.21mm., ruim zeer fraai