1835, Amsterdam, 100-Jarig bestaan van de Kweekschool voor Doopsgezinden, med. van de Kellen, AE.45mm., Dirks 513, prachtig, bijgevoegd Haarlem van de Nederlandse Mij van Nijverheid en Handel in 1877, med. J.P. Menger, Ae.63mm., Zw.416, zeer fraai