Kavel 793

Historiepenningen
Kavel 793
1913, IXe Internationale Physiologen Congres te Groningen, door Pier Pander, portret F.C.Donders naar links, kz. cirkelvormige tekst rondom stralende zon, KB1053, brons 59mm., lichte vlekjes/beschadigingen, bijna prachtig
Opbrengst: € 35