Duit 1753, in zilver, Vz: In vijf regels: . mt rozet . / HOL / LAN / DIA. / jaartal Kz: Klimmende leeuw met een speer waarop een vrijheidshoed binnen een gesloten omheining*, Verk.57,6, CNM.2.28.126, CNM.2.28.126, dit is geen afslag want er zijn geen koperen ex. bekend, zeer fraai