Leeuwendaalder op Hollandse voet 1594/1591, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, staande achter het Hollandse provinciewapen dat hij aan een lint in rechterhand voor zich staande houdt .MO.NO.ORD. gesplitst jaartal FRIS.VAL.HOL. Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. mt., Delm.850, CNM.2.16.33, gestopt gaatje overigens zeer fraai