Antieke Munten - Antique Coins - Griekse Periode - Greek Period
IONIA, MILETOS, AR 1/12 Stater of obol, 525-494BC, Leeuwekop naar links, Kz. Stervormig bloemornament binnen vierkant incusum, Sear 3532; BMC 14-33, zeer fraai