Antieke Munten - Antique Coins - Griekse Periode - Greek Period
CARIA SATRAPEN VAN CARIA, Hekatomnos, 395-377BC, AR Hemiobol, Leeuwekop naar links, Kz. Leeuwprotome van bovenaf bezien, Sear -; Rosen collection, R, ruim zeer fraai