NEDERLAND EN OVERZEE, ½ cent t/m 50 Gulden, ook Provinciale stuivers etc., w.o. ½ cent 1822B, 1 cent 1828U, 1 cent 1897, prachtig, tevens iets Luik, Liards, etc., in album