½ Gulden 1819U, met de 9 hoger geplaatst, borstbeeld naar rechts, op de afsnede hals de naam van de graveur Michaut, onder het borstbeeld een anker en een romeinse lamp(merkteken van de graveur), omschrift WILLEM-KONING-DER NED.G.H.V.L., Kz. gekroond wapen van Nederland tussen ½-G en onder het wapen 50 C., het jaartal boven de kroon, omschrift MUNT VAN HET KONINGRYK DER NEDERLANDEN, Kantschrift GOD*ZY*MET*ONS, Sch.280a(S), bijna prachtig/ruim zeer fraai