1903, Mr. B.Ph. Baron van Harinxma, 25 Jaar Komissaris der Koningin in Friesland, vz. borstbeeld naar links, kz. wapens van Harinxma en Friesland, KB.555, AE.60mm., 1958, Koninklijke Nederlands Genootschap voor Geslacht en wapenkunde 75-jarig bestaan, vz. ridder te paard(oud ruiterzegel), kz. Nederlandse leeuw, KB.2390, AR.61mm., prachtig