1935, Tocht van de duikboot HR.M.S.K.XVIII, van den Helder naar Soerabaja, nov. 1934-juli 1935, vz. duikboot en landkaart, kz. 20 regelige tekst(namen van de commandant, officieren, wetenschapper en equipage), op deze penning zijn de voorletters naam en volgorde niets juist, met deze foutieve kz. zijn maar 9 ex. geslagen, KB.890, AR.50mm., bijgevoegd AE.50mm., KB.889, prachtig