LUXEMBURG, De Verdiensten Orde(1961-), Ordester van het grootkruis, 12-stralige goudkleurige ster waarop Maltezer kruis blauw wit geëmailleerd met in het midden de Luxemburgse Leeuw in krans, AR(verguld), 83mm, H.180