Kavel 503

Provinciaal - Gelderland
Kavel 503
Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1639 Vz Geharnaste ridder met een sjerp om kijkend over zijn linkerschouder de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend met variant MO ARG PRO CON FOE BEL GGEL tevens extra G onder 2e G Kz Klimmende leeuw CONFIDENS DNO NON MOVETVR jaartal Delm 825 zie CNM 2 17 107 onbekende variant bijna zeer fraai