Kavel 508

Provinciaal - Gelderland
Kavel 508
Dukaton of zilveren rijder 1767 Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CONF - BELG.D.GEL.&.C.Z. mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARV. - CRESCUNT. rozet, Delm.1010, CNM.2.17.132, gietgalletje, zeer fraai