Historie Penningen - Medals - Penningen op jaartal
1672, Dood van de Gebroeders De Witt te den Haag, ongesigneerd, vz Borstbeelden gebroeders naar rechts, kz. Schavot met lichamen in vierkant waarnaast twee kinderen, vL.III 90.2, zilver gegoten, 51mm., prachtig