Historie Penningen - Medals - Penningen op jaartal
CA.1700, Calendarium Perpetuum, draaibare eeuwigdurende kalender, vz. de dagen van de week en een landschap, kz. het aantal uren van de dag en de tekens van de dierenriem, zilver, gegraveerd in een kabelrand, 44mm., prachtig