Historie Penningen - Medals - Penningen op jaartal
1730, Brunswick Zellerfeld, 200 Jaar Herdenking Augsburger Konfession, Luther ten voeten uit met bijbel en zwaan aan de voeten, kz. 10-regelige tekst, med. Hecht, zilver 45mm, ruim zeer fraai/bijna prachtig