Historie Penningen - Medals - Penningen op jaartal
1740, Haarlem, derde Eeuwfeest van de vermeende uitvinding van de boekdrukkunst, med. M. Holtzhey, vz. zijn gedrapeerde borstbeeld een drukletter in zijn linkerhand LAURENTIVS, kz. tekst in 8 regels temidden van versiering, vL.146, zilver 46mm., zeer fraai