Historie Penningen - Medals - Penningen op jaartal
1748, 1e Eeuwfeest Vrede van Munster, door M.Holtzhey. De Nederlandse leeuw vertrapt wapens voor monument met portretten van Willem I, Maurits en Frederik Hendrik van Oranje, op de sokkel de hoofden van Egmont en Hoorne, kz. de prins offert op het vredesaltaar in aanwezigheid van het volk, vL.270, zilver 61mm., met gat, zeer fraai