Historie Penningen - Medals - Penningen op jaartal
1758, op de stichting van het oude mannen- en vrouwenhuis van de Diakonie van de Nederlands Hervormde Gemeente te Leeuwarden, vz. aanzicht op het gesticht, hierboven QUID DEORUM DIGNIUS ES SOLIO, in de afsnede GEROT DIAC CIV LEOV CON MDCCLVIII, kz. bloeiende oranjeboom, met omschrift LARGIMUR QUI ET QUANTUM FAS EST, plus vier-regelige tekst, vL.344, AR, 39.4mm., zeldzaam, prachtig