Historie Penningen - Medals - Penningen op jaartal
1768, 's Gravenhage, vroedschapspenning door J.W. Marmé, vz. schelpvormig wapenschild Den Haag gedragen door leeuwen, kz. Stadsmaagd en Justitiae reiken elkaar de hand, zilver, 36mm., bijna prachtig