Historie Penningen - Medals - Penningen op jaartal
1835, Amsterdam, eeuwfeest kweekschool de doopsgezinden, vz. staande Godsdienst bij altaar en zuil, Religieuze boeken op de grond, kz. vijftienregelige tekst in bladerkrans, D. van der Kellen jr., zilver 45mm., prachtig