Historie Penningen - Medals - Penningen op jaartal
1856, 50 Jarig Huwelijk penningen(3x), verguld zilver en brons(2x), 10-regelige tekst, dr. Flor van Maanen, geboren 26 december 1777, ridder der orde van de Nederlandse Leeuw, staatsraad in buitengewone dienst, vrouwe, Marg Mart van der Weesch, geb. 15 julij 1780, 50 jaar verenigd, 27 April 1856, prachtig