Historie Penningen - Medals - Penningen op jaartal
19E EEUW, Hungarije, pestmedaille, Sint George penning, vz. Sint George te paard en draak/schip in woelige baren, Husz.37, kavel 5, AR(vierkant), 32mm, prachtig