Provinciaal - De eerste Koningen van Nederland. K.P.H. Faber; diverse Sceattas uit zijn collectie, veel studiemateriaal, muntvondsten gebruikt bij het schrijven van zijn boek.
Sceatta, Friesland, 8e eeuw, zgn. "Continentale runen" type, vz. kop naar links/rondom kruis vele letters zichtbaar, gevonden in Hogebeintum, ruim fraai/zeer fraai