1673, Kampen, bevrijding van de Franse bezetting, penning in opdracht van de stad geslagen ter gelegenheid van de gijzelaars die door de Fransen naar Arnhem meegevoerd waren, vz. gekroond wapenschild van kampen door 2 leeuwen gehouden/9-regelige tekst met de namen van de bevrijde personen, vL.III134/128, AR 46mm, gew. 32.52gr., prachtig, zeer zeldzaam