1729, 's Hertogenbosch, dubbele Stadhuispenning, Eeuwfeest overgave van de stad aan Frederik Hendrik, vz. stadsaanzicht/3 wapenswaarvan stadswapen geflankeerd door de wildemannen, v.L.53, gew.12.98gr., AR32mm., prachtig, bijgevoegd broodpenning van het Geefhuis, vz. B, duif, AE, prachtig