Kavel 8

Provinciaal - Gelderland
Kavel 8
Dukaton of zilveren rijder 1790, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mmt korenaar MO.NO.ARG.CONF. - BEL.PRO.D.GEL.&.C.Z. Mmt aan het begin of het einde van het omschrift Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARÆ. CRESCUNT. ster, Delm.1010, CNM.2.17.133, zeer fraai