Macedonia, Alexander de grote 336-323BC, Tetradrachme(Babylon) 325-323 BC, Portret van Herakles gehuld in Leeuwenscalp/Tronende Zeus met Adelaar, bijteken lopende Artemis, sublieme keerzijde!, P.3636, zeer fraai/prachtig