Rekenpenningen - Jettons Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden
1576, Karel Graaf van Berlemont, wegens zijn grote verdienste is de Baronie door Philips II tot Graafschap verheven, vz. Bb. van Karel/ zijn wapenschild met de tekst In Adversis Constans(in tegenspoed standvastig), vL.I.221, zeer zeldzaam, ruim zeer fraai/bijna prachtig