Rekenpenningen - Jettons Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden
1583, Dordrecht, Afkeer van de Nederlanders van de Hertog van Anjou, Nederlandse Maagd wordt door Anjou gekluisterd aan de voeten, Spaanse koning en Nederlandse Leeuw/Nederlandse Maagd trouwring terug gevend aan de Hertog, Dugn.2939;vL.I.331.2, ruim zeer fraai/bijna prachtig