Rekenpenningen - Jettons Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden
1596, Dordrecht, De geveinsde Vrede verbroken, soldaat met vuurroer op vierkante wachttoren/paard van Troje, Dugn.3394;vL.I.477.3, prachtig/ruim zeer fraai