Rekenpenningen - Jettons Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden
1599, Krijgsberaad te Maastricht en Emmerich tussen Mendoza en Kardinaal André. Krijgsraad: Kardinaal met 4 Legeraanvoerders/Het leger van André en Mendoza wordt door een hand uit de hemel tegengehouden, Dugn.3467;vL.I.527, ruim zeer fraai/prachtig