Rekenpenningen - Jettons Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden
1601, Inhuldiging Prins Maurits als Graaf van Meurs, geharnast borstbeeld naar rechts met zwaard/gekroond wapenschild, Dugn.3518;vL.55.9, AR.7.17gr., ruim zeer fraai/prachtig