Rekenpenningen - Jettons Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden
1611, de Eeuwige Geluksstaat handdruk met gevleugelde Mercuriusstaf boven brandend altaar/wapen van Albertus en Isabella, Dugn.3670;vL.II.74, zeer fraai; 1612, Dordrecht, 4e jaar van de wapenstilstand, pijlenbundel, vL.II.75, ruim fraai/bijna zeer fraai