Rekenpenningen - Jettons Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden
Z.J. D.10 Annes, Hasselt, Zengelbeeck Theoloog, 17e eeuw Engel met wapenschild/St. Johannus de Doper met Lam Gods tussen 2 wapenschilden van Orden, Dugn.3673, prachtig