Rekenpenningen - Jettons Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden
1630, Brussel, Beloofde komst van Philips IV, vL.II.190.2, ruim fraai, 1642, Vlaanderen, Philips IV, 5 wapens, Dugn.3918, prachtig, 1650, Brussel, Huwelijk Philips IV met Anna, vL.II.356, ruim zeer fraai