Rekenpenningen - Jettons Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden
1645, Antwerpen, Bureau des Finances, Philips IV te paard/Spaans wapen, Dugn.3995, ruim zeer fraai, bijgevoegd Antwerpen Jacobus Schenaerts Questor Generalis/4-regelige tekst, Dugn.4126, prachtig(met groen vlekje)