Rekenpenningen - Jettons Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden
1647, Middelburg, Vredesonderhandelingen met Frankrijk, Leeuw en pijlenbundel/Vrijheidshoed tussen de 7 Provinciewapens, Dugn.4008, vL.II.304, prachtig