Rekenpenningen - Jettons Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden
1658, Dordrecht, Hulp van Nederland aan Denemarken, Leeuw met pijlenbundel en weegschaal/gekroonde wapens van de 7 Provinciën rondom de vrijheidshoed, Dugn.4125, vL.II.443, prachtig