Rekenpenningen - Jettons Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden
1662, Utrecht, Vredes- en handels Verdragen met Frankrijk en Engeland, Nederlandse Leeuw met weegschaal en pijlenbundel/vrijheidshoed met rondom gekroonde wapens van de 7 Provinciën, AR.8.89gr., Dugn.4185;vL.II.497.2, ruim prachtig