Rekenpenningen - Jettons Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden
1680, Antwerpen, Huwelijk Karel II met Marie Louise d'Orleans, Bb. naar elkander toegewend onder kroon/Olijftak, Korenaar en lint, Dugn.4430;vL.III.290, ruim zeer fraai/bijna prachtig