Jeton z.j.(midden 16e eeuw), Venuspenning Duits of Zuidelijke Nederlanden tot 1585 geslagen, st. half naakte vrouw met lendendoek en met in de handen diverse attributen/wapenschild van Bourgondiƫ, AE31 en 33mm., fraai/zeer fraai